Básničky

Psíček


Narodil sa mamke psík,
pekný, zlatý ako nik.
Čierny chvostík, biele bruško
a na hlávke čierne uško.
Noštek ako gombička,
biele fliačky na líčkach.

 

 

Návštevnosť

TOPlist

Krmivá

Psy » Krmivá

     

 

Inovácie s cieľom zlepšovať zdravie psov a mačiek. Royal Canin už viac ako 40 rokov spolupracuje s chovateľmi a veterinárnymi odborníkmi na výživu, aby neustále prehlboval inovácie a zdokonalenia, a aby sme na ich základe mohli vytvárať také riešenia v oblasti krmív, ktoré dokonale rešpektujú skutočné potreby psov a mačiek.

                                                                                                                                                                                              

ACANA je vyrobená z najkvalitnejších surovín predovšetkým z kuracieho (jahňacieho) mäsa a obocia, zeleniny, hnedej ryže a pareného ovsa. Neobsahuje sóju, hovädzie mäso, ani vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu. Je prírodne konzervovaná vitamínom E (súborom tokoferolov). Je obohatená nenasýtenými mastnými kyselinami Omega SCIENCE (Omega 3 a Omega 6), ktoré podporujú imunitný systém, zdravie a vitalitu (pôsobia proti zápalom, zlepšujú kvalitu srsti, zvyšujú odolnosť proti alergiám a majú aj protirakovinové účinky). Obsahuje výťažky z juccy (zlepšujú trávenie, eliminujú zápach stolice) a minerály v chalátovom stave (sú ľahšie vstrebateľné).

 

Eminent sú špičkové krmivá so špeciálnymi receptúrami.

Poznatky v oblasti výživy sa vyvíjajú v súlade so spoločenskými trendmi. Dnešní životní štýl kladie veľký dôraz na podporu zdravia. Nová chovateľská rada prémiových krmív so špeciálnymi surovinami je koncipována tak, aby pomáhala zaisťovať optimálnu kondíciu a zdravé zviera. Plemená psou majú v závislosti na veľkosti odlišné požiadavky na výživu. Tieto skutočnosti sú prispôsobené receptúry jednotlivých krmív Eminentu, ktoré plne pokrývajú špecifické potreby organizmu v jednotlivých štádiách života. Krmiva Eminent obsahujú špeciálne suroviny ako kokosový olej s repnou dužninu, ktoré pozitívne ovplyvňujú funkciu tráviaceho traktu. Kvalitné kuracie a rybie mäso je vynikajúcim  zdrojom bielkovín a prospievajú pre dobrú  kondíciu zvieraťa, prídavky esenciálnych aminokyselín najmä lyzinu a methioninu pôsobia na tvorbu a funkciu svalov. Špeciálne prídavky včetne dvadsiatich mikroprvkou a vitamínou podporujú optimálnu kondíciu organizmu a pomáhajú udržiavať dobré zdravie až do vyššieho veku.

Krmiva Eminent neobsahujú hovädzie a bravčové mäso, sóju, chemické farbiva ani konzervanty.

 

 

 

 

  • Pridat odkaz na:
  • facebook.com