Básničky

Psíček


Narodil sa mamke psík,
pekný, zlatý ako nik.
Čierny chvostík, biele bruško
a na hlávke čierne uško.
Noštek ako gombička,
biele fliačky na líčkach.

 

 

Návštevnosť

TOPlist

Krmivá pre jazierkové ryby

Akvaristika/Teraristika » Krmivá pre jazierkové ryby

Krmivo pre jazierkové ryby
 
JBL Pond Sterlet 1l
JBL Pond Sterlet - perličky pre jeseterov.Základná výživa jeseterov v záhradnom jazierku. Granulované krmivo pre jesetery s vysokým obsahom bielkovín z vodných živočíchov.
Špeciálne vyvinuté pre pokrytie potravných nárokov jeseterovitých rýb.
Vitamíny podporujú trávenie a obranyschopnosť rýb.
Peletky sa vo vode rozpúšťajú veľmi pomaly, a tak nedochádza k jej znečisteniu krmivom, ktoré by inak pomaly žerúce jeseterovité ryby nestihli spotrebovať.
 
 
 
JBL KOI midi 1l
 
JBL KOI midi - Granulované krmivo pre stredne veľké koi kapre (15-35 cm) s riasou Spirulina a pšeničnými klíčkami.
Je vyrobené zo starostlivo vybraných rastlinných a živočíšnych surovín. Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, stavebné látky a na energiu bohaté živiny, čo podporuje zdravý a rýchly rast. Vitamíny, stabilizovaný vitamín C a rybí tuk (4%), sú dôležité pre trávenie a obranyschopnosť ryb.
 
 
 
 
JBL Pond Coloron 1l
 
JBL Pond Coloron - plávajúce pelety s vysokým obsahom karoteenoidov a xantinov pre vyfarbenie. Podporujúce intenzívnejšie vyfarbenie rýb. Je vyrobené z vybraných rastlinných a živočíšnych surovín.
Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, karotenoidy a Xanthiny, ktoré podporujú vyfarbenie rýb.
Je vítaným spestrením výživy.
Vitamíny a stabilizovaný vitamín C podporujú trávenie a obranyschopnosť rýb.
 
 
 
 
 
JBL Pond Flakes 5,5lJBL Pond Flakes - Vločkové krmivo pre všetky druhy rýb v záhradnom jazierku.

Je vyrobené zo starostlivo vybraných surovín a koncipované tak, aby vyhovovalo všetkým bežným rybám v záhradných nádržiach (karasy, koi kapry apod.) v teplých a prechodných ročných obdobiach.
Krmivo je vhodné aj pre menšie ryby.

Analytické zložky JBL Pond Flakes :

Protein 18.00 %, Tuk  4.00 %, Vláknina 3.00 %, Popol 10.00 %
Prísady : 

Červenej farby potravinárske farbivo E124, Potravinárske farbivo žltý oxid železitý E172, Indigo, modré farbivo E132 potravín, Vitamíny (na 1000 g) :,14 000 IU vitamínu A, Vitamín D3 900, Vitamín E 80 mg, Vitamín C (stabilný) 90 mg
Zloženie : 

Ryby a rybie výrobky (9,90%), rybí bielkovinový koncentrát, Mäkkýšov a kôrovcov 5,00%, Rastlinné vedľajšie produkty 5,00%

Zelenina 11,90%, Obilie 67,70%

JBL Pond Sticks 4in1 31,5lJBL Pond Sticks 4in1- základné, granulované krmivo pre zlaté rybky a koi kapre.Velmi výhodný pomer ceny a kvality.

Perfektné všestranné krmivo pre všetky ryby v záhradnom jazierku

Červené tyčinky: s karotenoidmi a krevetkami pre krásne vyfarbenie rýb

Žlté tyčinky: pšeničné klíčky pre vitalitu a rast

Zelené tyčinky: zdravá zeleninová strava vyhovuje zvláštnym potrebám jazierkových rýb

Čierne tyčinky: beta-glukan aktivuje odolnosť rýb voči chorobám
JBL Pond Sticks 4in1 obsahuje cenné živočíšne a rastlinné zložky, ktoré splňujú nutričné požiadavky všetkých jazierkových rýb. Cenné karotenoidy z mrkvy, krevetky a červená repa v červených sticksoch podporujú žiarivé vyfarbenie rýb. Vysoko kvalitné, ľahko stráviteľné bielkoviny z rýb a krevetiek a nenasýtené mastné kyseliny v žltých tyčinkách podporujú vitalitu a rast jazierkových rýb. Zdravé rastlinné zložky podporujú trávenie a udržujú črevá v pohybe. Beta-glukan a multivitaminy v čiernych sticksoch podporujú odolnosť voči chorobám. JBL Pond Sticks 4 in 1 nespôsobuje zakalenie vody, pretože pelety vo vode plávu, a tak je ľahké kontrolovať množstvo spotrebovaného krmiva.

Zloženie krmiva JBL Pond Sticks 4in1 :  obiloviny, ryby, krevety, zelenina, riasy

Kŕmny návod Pond Sticks 4in1 : Pri teplote vody nad 10°C dávkujte Pond Sticks jeden alebo dvakrát denne toľko, čo ryby skonzumujú v priebehu 10 minút.

Doporučujeme toto kvalitné krmivo ktoré neobsahuje fosfáty a ani iné látky  ktoré by mohli spôsobovať zakalenie vody a rast riasy.

 

 

 

 


  • Pridat odkaz na:
  • facebook.com