Básničky

Psíček


Narodil sa mamke psík,
pekný, zlatý ako nik.
Čierny chvostík, biele bruško
a na hlávke čierne uško.
Noštek ako gombička,
biele fliačky na líčkach.

 

 

Návštevnosť

TOPlist

O nás

El- Jane – Magický svet zvierat je maloobchodná predajňa,

v ktorej nájdete široký sortiment tej najlepšej kvality. Vznikli sme v roku 2011 ale pôsobíme v tejto oblasti už niekoľko rokov, stretávame a radíme sa s veterinárnymi lekármi a spoločnými silami pre vás pripravujeme tie najlepšie riešenia čo sa týka krmív, doplnkov a ďalších potrebných vecí súvisiacich s chovateľstvom. Naším mottom je predávať kvalitné krmivá za najnižšie ceny, ktoré sme pre Vás vybojovali u dodávateľov. Čím kvalitnejšie krmivo tým menej starostí s trávením vášho zvieratka (lepšia srsť, menej zápachu z papuľky, zubného povlaku a taktiež menej návštev u veterinárneho lekára...?!) 

Napr.: pri granuliach to porovnávame s najznámejším umývacím prostriedkom na riad, taktiež kvalita rokmi overená sa nedá nahradiť niečím menej účinným, lebo potom treba pri každom umytí pohára na hubku dať potrebné veľké množstvo prípravku, aby aspoň trochu penilo a hlavne, aby ste umyli nečistotu. Tým sa vám rýchlejšie minie a vy musíte ísť do obchodu kúpiť nový prípravok.

Podobne je to pri granuliach, čím kvalitnejšie krmivo tým menej stačí dať vášmu domácemu miláčikovi, lebo kvalitné granule obsahujú vysoký podiel proteínov, tukov, samozrejme aj minerálov, vitamínov a ďalších potrebných, zdraviu prospešných živín.

 

Čiže pri mesačnej spotrebe usporíte na kvalitnom krmive oproti nahražke granúl. Kvalitná granula musí mať tiež svoju cenu...

 

A prečo to všetko robíme ? lebo chceme, aby vaši domáci miláčikovia dostávali to čo si zaslúžia, potrebujú a taktiež aby sme tým nezaťažili vaše peňaženky....

V našej predajni nájdete najširšie portfólio krmív, výživových doplnkov a iných potrieb tej najvyššej kvality pre Vašich miláčikov.

Okrem chovateľských potrieb nájde u nás aj živé zvieratká, ako napr. škrečkov, zajačikov, morčatá, rybičky , vodné korytnačky, chameleónov, a ďalšie.

Jedným z našich hlavných cieľov je taktiež rozvoj a popularizácia chovateľstva. Chceme naučiť deti už v rannom veku ako sa správne starať o svojho domáceho miláčika a tým pádom viesť deti k výchove a starostlivosti ktorú budú v živote potrebovať. Tomu prispôsobujeme aj našu bohatú ponuku rozličných produktov, ktoré musia spĺňať prísne parametre kvality a vysoké chovateľské nároky.

Tešíme sa na Vašu návštevu

  • Pridat odkaz na:
  • facebook.com