Básničky

Psíček


Narodil sa mamke psík,
pekný, zlatý ako nik.
Čierny chvostík, biele bruško
a na hlávke čierne uško.
Noštek ako gombička,
biele fliačky na líčkach.

 

 

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

NUTRIN Vital Snack IMMUNITY 100g

Darwin´s Nutrin Vital snack – Immunity 100g
Doplnkové krmivo pre králiky, morčatá, činčily a osmáky s echinaceou, betaglukanom, prebiotikami a zvýšeným
obsahom vitamínov.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt JBL herbilJBL Herbil 250ml

Prírodné zelené krmivo pre suchozemské korytnačky:

Prvé krmivo pre suchozemské korytnačky s bio označením „Bioland"

Traviny a byliny spracované v krmive pochádzajú výlučne z kontrolovaných fariem asociacií Bioland.

Vrcholový produkt rady pre suchozemské korytnačky.Suroviny boli spracované do peliet s priemerom 6 mm, ktoré sú obzvlášť navlhčené výborne korytnačkami prijímané.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt barking heads bailey bites minties

 

Barking Heads Bailey Bites Minties - Psie pamlsky s mätou, brusnicami a petržlenom. Barking Heads Bailey Bites Minties sú nielen chutnou odmenou pre vášho maznáčika, ale taktiež pomáhajú redukovať veľmi nepríjemný zápach z pusy. Tieto dentálne sušienky sú vhodné ku každodennému podávaniu.

 

 Prietokový sterilizátor Resun UV 07 - 18WPrietokový sterilizátor Resun UV 07 - 18W - Účinný pomocník slúžiaci na likvidáciu nebezpečných mikroorganizmov (napr. Vírusov, baktérií, plesní, ale aj kvasiniek a rias).
Ultrafialové žiarenie neovplyvňuje chemické zloženie vody, nemení hodnotu pH a nevytvára vo vode úplne sterilné prostredie, takže rybky si zachovajú svoj imunitný systém.
Účinok UV sterilizátorov je všeobecne tým vyšší, čím výkonnejší je UV zdroj, čím väčšou plochou pôsobí na svoje okolie a čím dlhšie a intenzívnejšie môže jeho žiarenie pôsobiť na pretekajúcu vodu.

Model UV 07 pracuje v napojení na čerpadlo o odporúčanom výkone okolo 4000 l / h, ktoré je umiestnené pred UV sterilizátory, samotná UV lampa je mimo nádrž.

Účinne zbavuje nádrže nežiaduce riasy a patogénov pôsobením ultrafialového žiarenia.

Neovplyvňuje nitrifikačné baktérie, ktoré sú vo vode veľmi užitočné.

Preventívne bráni množeniu patogénnych baktérií, plesní a znovuobjavenie rias.

Trixie Cestovná silikonová miska uzatváracia 1l/18cm

 

Cestovná silikónová miska

Praktická miska pre psy vhodná na cestovanie a dlhé vychádzky so psom. Vyrobena z odolného silikónu. Z kvalitného materiálu. Ľahká údržba, vhodná do mikrovlnnéj rúry a do umývačky.

 

190351605Darwin's Nutrin Complete morča 400 g - Kompletné krmivo Nutrin Complete je vyváženým zdrojom všetkých potrebných živín, vitamínov a minerálov. Priaznivo pôsobí na imunitnú a detoxikačnú funkciu organizmu. Tvar, textúra a tvrdosť granule Nutrin Complete výrazne podporuje obrus zubov.

Krmivo Nutrin Complete má vysoký obsah vlákniny - 19%. Lahodná chuť a vôňa krmiva Nutrin Complete, je ovplyvnená iba prírodnými zložkami a obsahom veľa druhov zeleniny, ako mrkvy, paštrnáku, petržlenu, repy a špenátu.

Eliminácia selektívneho vyberania obľúbených kúskov krmiva. Krmivo Nutrin Complete významne prispieva ku zdravému vývoju zvieraťa. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny priaznivo ovplyvňuje zdravý vzhľad kože a srsti. Ľahká stráviteľnosť krmiva Nutrin Complete vďaka jeho sofistikovanému obsahu a technológii spracovania. Bez konzervantov a umelých farbív.

 

 

 

  • Pridat odkaz na:
  • facebook.com